Kansas

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Kansas

Īpašums pārdošanā Kansas

Kanzasa robežojas ar ziemeļiem ar Nebraskas valsti; austrumos ar Missouri; uz dienvidiem ar Oklahoma; un uz rietumiem ar Colorado

Ja jūs pārietat uz valsti vai jau dzīvojat šeit, ja jūs meklējat īpašumu pārdošanai Kansasā, ja vēlaties pāriet no nomas uz pircēju, turpiniet lasīt mūsu rakstu, lai uzzinātu vairāk par to, kā nekustamā īpašuma prognozes ietekmēs jūsu mērķus.

Kansas nekustamo īpašumu tirgus pašlaik ir labāks pārdevējiem īpašumu pārdošanai Kansas. Tirgū ir mazāk māju, un nepieciešamās cenas turpina pieaugt.

Tomēr 2018. gada februārī pārdošanas apjomi mājās samazinājās par dažiem procentpunktiem. Šī nav laba ziņa māju īpašniekiem, kuri vēlas pārdot.

Eksperti aprēķina, ka Kanzasas īpašumi sāks pieaugt pavasara gaitā, pieprasot aizvien pieaugošās cenas.

Tas nozīmē, ka daudzu gadu laikā mājokļi kļūs dārgāki, tāpēc tagad var būt labākais laiks, lai nopirktu īpašumu pārdošanai Kansasā, ja jūs to varat atļauties.

Divas Kansas pilsētas atrodas 150 labāko pilsētu sarakstā, kur dzīvo ASV.

Pilsēta Vičitā bija ierindota 77. vietā, bet Overlandes pilsēta bija 8. vieta.

Overlandes parka kopējais vērtējums ir bijis diezgan labs, taču šī pilsēta ir izdevies sasniegt piecas augstākās kategorijas lētākas īres cenas.

Bet šis brīdis ir labs laiks, lai nopirktu īpašumu pārdošanai Kansas. Cenas pieaug, taču šobrīd joprojām ir iespējams atrast mājokļus, kas ir izdevīgi un ir lieliski piemēroti.

2018. gada Kansas nekustamo īpašumu tirgus var būt noderīgs pārdevējiem, taču tas nenozīmē, ka pircēji nevarēs atrast viņu sapņus.

Māju cenas varētu pieaugt lēnām un vienmērīgi visu gadu. Tomēr tie joprojām ir samērīgi atkarīgi no tā, ko meklējat.

 Ja jūs domājat par nekustamā īpašuma pārdošanu Kansasā, jums vajadzētu zināt, ka tā ir valsts ar daudzām brīvām telpām, saulainām debesīm un nelielu satiksmi. Savukārt Kansas nodarbinātības līmenis atpaliek no kaimiņvalstīm mazāk nekā par 1%, un kopš 2012. gada valstij ir bijis ievērojams budžeta deficīts.

Tas novieto valsti 34. vietā Amerikas Savienotajās Valstīs iedzīvotājiem un 31. vietu iedzīvotāju skaita pieaugumam. No otras puses, dažas no mazākajām valsts pilsētām, kurās strauji samazinās iedzīvotāju skaits, piedāvā bezmaksas mājās un citus stimulus tiem, kas vēlas pārvietot un būvēt māju. Šīs sarežģītās pilsētas ir Ellsvorts, Atvuds, Lincoln, Minneapolis un Marquette

Vičita ir lielākā Kanzasas pilsēta, kuras metro ir vairāk nekā 670 000 cilvēku, to sauc par "pasaules gaisa galvaspilsētu", jo tajā ir vairākas aviokompānijas. Citas vadošās nozares ir lauksaimniecība, liellopu audzēšana un liellopu pārstrāde, enerģētika un rūpnieciskie minerāli.

  •  
    Pārcelšanās uz Kanzasa. Emigrējušies un dzīvo Kanzasā.

      Atrodas Amerikas vidienes rietumos ar aptuveni 2 800 000 iedzīvotājiem, Kanzasa ir viena no ASV federālajām valstīm ar unikālu un atsevišķu vēsturi. Vieta, kas pat šodien uzsver vienas no visvairāk etniskajām populācijām pasaulē, kas spēj aizraut ikvienu, kas to apmeklē, gan vietējo skaistumu, ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 9551

PARDOŠANA Privātmāja, Kansas, Allen County, Topeka, Topeka

118,184.00EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

67 m²
Super deal u suncanoj Floridi! (10 minuta od plaze). Kada vi ili neko od vasih: Klijenata, Rodjaka, Prijatelja ili Poznanika planira preseljenje/inve...
UNAVAILABLE
Cod. 9549

PARDOŠANA 3 guļamistabas, Kansas, Anderson County, Wichita, Wichita

125,346.00EUR
PARDOŠANA
3 guļamistabas

111 m²
Florida! -----> Vasa investicija/ stan u Majamiju! Kada vi ili neko od vasih: Klijenata, Rodjaka, Prijatelja ili Poznanika planira preseljenje/inves...
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB